Škola podcastu RadioDogs

Naše podcastová škola putuje mezi Prahou a Brnem.

V Praze učíme v komunitním Prostoru8 na pomezí Vinohrad a Vršovic a v pulzujícím Kampusu Hybernská, v centru Brna v krásném studiu Vokál. Nabízíme kurzy jak pro úplně začátečníky, tak pro pokročilejší podcastery. Klademe důraz na praktickou stránku. Pracujeme v menších skupinách.

Nabízené kurzy

Jak začít s podcastem?

Chcete mít vlastní podcast, ale nevíte, jak na to? Je natáčení podcastů vaším tajným snem, novým koníčkem nebo dovedností, kterou chcete využít ve své práci či marketingu? V dvoudenním praktickém kurzu vám ukážeme vše důležité, co potřebujete vědět o audiu: od plánování přes nahrávání materiálu až po editaci a publikování podcastu. V průběhu celých dvou dnů vás čekají praktická cvičení, poslechy a diskuze.

Cena:
8 500 Kč
Úroveň:
Začátečník

Jak natočit lepší podcast?

Natáčíte už nějakou dobu podcasty, ale nevíte, jak se posunout o level výš? Chcete experimentovat s různými technikami rozhovoru? Chcete vyzkoušet, jak podcast obohatit o reportážní prvky a jak skládat zvukové obrazy, aby váš podcast byl jako film? Chcete lépe ovládat dramaturgický oblouk a poutavěji vyprávět? Ať jste marketingový pracovník, novinář nebo podcast geek ve volném čase, tento pokročilejší praktický kurz je pro všechny, kdo chtějí prohloubit a rozšířit své podcastové a storytellingové dovednosti.

Cena:
8 500 Kč
Úroveň:
Pokročilý

Jak se ptát? Rozhovor jako spolupráce

Chcete natáčet rozhovory, které v myslích posluchačů vytváří obrazy a vypráví poutavý příběh? Chcete umět pokládat otázky tak, aby váš rozhovor měl hloubku a tah? V tříhodinovém praktickém kurzu prozkoumáme základní pravidla dobrého rozhovoru, který je založený na zvídavosti, empatii a odvaze jít o krok dál.

Cena:
1 700 Kč
Úroveň:
Pro kohokoliv
© RadioDogs 2022
info@radiodogs.cz